Magnolia Haze
Průsvitná růžová v odstínu okvětních lístků magnólie z kolekce Luscious Blushes.
Růžová magnólieBarva, která se o nehet zároveň stará
Lakur je klasický lak na nehty americké značky Londontown. Nanáší se v jedné až dvou vrstvách, schne na vzduchu a lampu k němu nepotřebuješ. Kromě pigmentu je ve formuli péče kur® — řepkový a pupalkový olej, biotin, pantothenát vápenatý a vitamin E. Základ je u všech odstínů stejný, vybíráš jenom barvu.
Lesk a výdrž jdou u Lakuru směrem ke gelové manikúře, ale zůstává to klasický lak. Zaschne na vzduchu, sundáš ho běžným odlakovačem a nic se nikde nevytvrzuje. Žádná UV ani LED lampa, žádné pilování.
Ve formuli je řepkový olej, pupalkový olej, heřmánek, okurkový extrakt, biotin, pantothenát vápenatý a vitamin E. Základ je 21+ free — bez formaldehydu, toluenu, ftalátů, kafru, xylenu, ethyltosylamidu, TPHP i bisfenolu A — vegan, bez lepku a netestovaný na zvířatech.
Průsvitné odstíny nechávají prosvítat přirozený nehet. Jedna vrstva dá jemný nádech barvy, druhá a třetí ji zesílí. Drobné nerovnosti a nedokonalý okraj na nich nejsou tolik vidět.
Jemný nádech jarní magnólie
Magnolia Haze je z kolekce Luscious Blushes, která je celá o jemných růžových tónech. Je to průsvitná, světlá růžová jako okvětní lístek magnólie — v jedné vrstvě dá nehtu jen zdravý růžový nádech, ve dvou až třech je barva výraznější, ale pořád měkká a lesklá. Je to elegantní volba na svatby, jaro a každodenní upravený vzhled.
Jedna vrstva pro decentní „nehty jako po manikúře", dvě až tři pro výraznější barvu. Každou vrstvu nech chvilku zavadnout, jinak se může stáhnout.

Magnolia Haze je pro tebe, pokud
- Chceš jemnou růžovou, která vypadá přirozeně.
- Hledáš lak na svatbu nebo jarní oslavu.
- Máš ráda romantické, jemné tóny.
- Nechceš řešit viditelné odrůstání.
Pokud chceš krycí pudrovou růžovou ze stejné kolekce, vezmi si Macaroon at Noon. Pokud chceš ještě méně barvy, sáhni po Invisible Crown.

Rozcestník odstínů Lakur
Lakur má desítky odstínů, tady je z každé barevné skupiny výběr. Magnolia Haze patří do skupiny bílé, nude a průsvitné. Formule je u všech stejná, liší se jenom pigment a finiš — krémový, průsvitný, třpytivý, perleťový nebo chromový.
Magnolia Haze právě čteš
průsvitná růžová magnólie
Cheerio
průsvitná růžová na french
Invisible Crown
jemně průsvitná růžová
Room Service
průsvitná krémová písková
Pampas Beige
neutrální béžová
Café Au Lait
krémově béžová
Strawberry Milk
mléčně růžová
Berry Nude
nude růžová s nádechem borůvek
Rose-Tinted Glasses
růžová himálajské soli
Lady Luck
intenzivní vínová
Flirty and Thriving
zralá malinová
London Calling
červená s růžovým podtónem
Chim Cher-ee
krémová černá
You Autumn Know
hluboká červenohnědá
Natural Charm
hnědovínová s fialkovým podtónem
Honey Lavender
tlumená levandulová
Off the Record
pastelová mauve
Fig Jam
tlumená fíková fialová
Lichen
šalvějová zelená
Velvet Drapes
olivově zelená
London Fog
chladná mlhavá šedá
Candy Floss
růžová s jemným třpytem
Extra Bubbles, Please
šampaňská s decentním třpytem
Whipped Blueberry
borůvková modř s třpytkami
Mezi odstíny se liší jenom pigment — postup, krytí i výdrž máš u všech stejné, a vrstvit můžeš i dvě barvy přes sebe. Lampu nepotřebuješ ani u jednoho z nich, všechny schnou na vzduchu.
Jak Magnolia Haze nanést
- Začni na čistých suchých nehtech, bez zbytků laku a bez mastnoty. Nanes tenkou rovnoměrnou vrstvu podkladového laku — Londontown k tomu má Nail Hardener and Base Coat.
- Nanes první tenkou vrstvu jedním tahem po středu a dvěma po stranách. U průsvitných odstínů nevadí, když první vrstva vypadá nevýrazně — sytost přibývá s každou další.
- Každou vrstvu nech asi 60 sekund zavadnout, než přidáš další. Lak se za tu dobu sám srovná a tahy štětcem zmizí.
- Zavři manikúru vrchním lakem, třeba High Gloss Top Coat. Odlakuješ ji pak běžným odlakovačem — Londontown má vlastní Strengthening Lacquer Remover bez acetonu.
Lakur schne na vzduchu. Vysoký lesk a delší výdrž jsou věcí formule a vrchního laku, ne vytvrzování — do lampy tenhle lak nepatří a odlakuje se jako každý klasický lak.
Co lidi u Magnolia Haze nejvíc zajímá
Ne. Magnolia Haze je klasický lak — zaschne na vzduchu a sundáš ho běžným odlakovačem. Gelový dojem, o kterém se u řady mluví, je o lesku a výdrži, ne o vytvrzování.
Po jedné vrstvě je vidět přirozený nehet s nádechem barvy. Po dvou až třech vrstvách je barva plnější, ale pořád měkká, ne krycí. Přesně tak je Magnolia Haze zamýšlený.
Obě jsou průsvitné růžové. Magnolia Haze je o něco světlejší a měkčí, v odstínu magnólie, Cheerio je klasická průsvitná růžová na french.
Jednu až dvě, podle toho, jak sytou barvu chceš. Mezi vrstvami nech laku asi 60 sekund. U světlých krémových odstínů je druhá vrstva skoro vždycky potřeba, u tmavých často stačí jedna.
Formule je 21+ free — Londontown do ní nedává formaldehyd, toluen, ftaláty, kafr, xylen, ethyltosylamid, TPHP ani bisfenol A. Že by ji testoval speciálně na těhotných nebo kojících ženách, ale neuvádí. Lakuj v místnosti, kde jde vyvětrat, a pokud máš pochybnosti, probereš to nejlépe se svým lékařem.
Drž lahvičku pevně zavřenou, mimo přímé slunce a zdroje tepla. Doba použitelnosti po otevření je vyznačená symbolem otevřeného kelímku přímo na obalu. Skladuj mimo dosah dětí.
Co se k Magnolia Haze hodí
Nail Hardener and Base Coat
Zpevňující podkladový lak. Vyrovná nehet, dá barvě čemu se držet a zabrání tomu, aby se sytý pigment do ploténky zakousl.
Nourishing Cuticle Oil
Výživný olej na nehtovou kůžičku. Denní péče, která drží okolí nehtu v kondici mezi lakováním.
Strengthening Lacquer Remover
Odlakovač bez acetonu, který nehet při odlakování zároveň ošetřuje. Sundá i sytě pigmentované odstíny.
Užitečné tipy, jak na dokonalou manikúru doma, najdeš v našich článcích.
INCI
Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Bentonite, Acrylates Copolymer, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allium Sativum (Garlic) Bulb Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Biotin, Calcium Pantothenate, Etocrylene, Silica, Aqua, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Kaolin, Diacetone Alcohol, Phosphoric Acid, Ferrous Gluconate, Alcohol Denat., Glycerin, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, CI 77891, CI 77742, CI 77491, CI 77266 (nano), CI 15850, CI 77510, CI 19140
Složení je specifické pro Magnolia Haze — základ formule je u všech odstínů Lakur stejný, liší se pigmenty.
| Barva laku |
|
|---|
| Výrobní společnost | Londontown |
|---|---|
| Adresa | 260 Madison Ave, 8th Floor New York, NY 10016 |
| info@londontownusa.com |





















