DÁREK K OBJEDNÁVCE! Nakupte nad 2 000 Kč a zašleme vám Sérum Complet zdarma. 

KIA CHARLOTTA SKLENĚNÝ PILNÍK NA NEHTY


Cena
269 Kč

Výrobce
Kia Charlotta

Kód produktu
P00223

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Skleněný pilník na nehty Kia Charlotta je ideální pro profesionální manikúru. Dodáván s růžovým nebo béžovým sametovým obalem. Více

Skleněný pilník od Kia Charlotta je naprostou nezbytností pro správnou úpravu a péči o Vaše nehty. Díky extrémně jemné povrchové struktuře lze nehty vytvarovat velmi šetrně a přesně. Navíc vyniká elegancí, krásným designem a je dodáván s růžovým nebo béžovým sametovým vegan obalem.

Vyrábí se z jednoho kusu kvalitního skla a díky tomu je obzvláště odolný.

POUŽITÍ:

Skleněný pilník použijte na čisté a suché nehty. Doporučujeme pilovat ve směru zvenčí dovnitř, dokud nedosáhnete požadovaného tvaru nehtu. Po použití lze pilník jemně očistit trochou vody.

KIA CHARLOTTA

Kia Charlotta je německá značka přírodní kosmetiky, která se zaměřujeme především na výrobu 100% veganské přírodní a dekorativní kosmetiky. 

Kia Charlotta vznikla v roce 2017 s cílem už od počátku nabídnout veganské a zároveň maximálně kvalitní produkty za rozumnou cenu. Už i samotný název značky odkazuje na uvědomělost, udržitelnost a ekologii. Laky na nehty Kia Charlotta jsou 15 free, to znamená, že neobsahují 15 toxických látek běžně používaných v klasických lacích na nehty. Patří mezi ně faláty (včetně dibutylftalátu (DBP), diethylhexylftalátu (DEHP)), toluen (také methylbenzen), xylen, kafr, formaldehyd, formaldehydová  pryskyřice, ethyltosylamid, trifenylfosfát, kalafunová prykyřice, organické halogenidy (AOX), parabeny, silikony, vůně, živočišné složky.