NUI Cosmetics

NUI Cosmetics patří mezi značky, které si dávají mimořádně záležet na odpovědnosti a šetrnosti. Značka se sídlem v Berlíně vyrábí 100 % přírodní, BIO produkty v krásných barvách a s moderním a nadčasovým designem.

Značku NUI Cosmetics založila produktová manažerka Swantje van Uehm, která má bohaté zkušenosti z kosmetického průmyslu. Na trhu ji ovšem chyběly produkty, které by spojovaly požadavky na funkčnosti, vzhled, ale zároveň byly šetrné a veganské. A tak se rozhodla zkusit štěstí s vlastní značkou. NUI dnes vyrábí celou paletu kosmetických produktů. V našem e-shopu najdete řadu laků na nehty a doufáme, že se brzo dočkáme i dalších pečujících produktů.

Název NUI pochází z novozélandštiny a znamená "velkolepý". Právě novozélandský národ Maorů je znám svým respektem a úctou k přírodě. Právě i toto jsou hodnoty kosmetické značky NUI. 

Produkty NUI jsou vždy minimálně ze 70 % složeny ze surovin získaných z ekologického zemědělství. Samozřejmostí je veganské složení nikdy netestované na zvířatech. NUI se tak řadí mezi nejčistější kosmetické značky světa. Ostatně nic jiného bychom do našeho e-shopu ani nezařadili. 

Místo toxických přísad typických pro kosmetický průmysl najdete v produktech NUI přírodní složky jako je ricinový olej, aloe vera, jojobový olej nebo heřmánek. Naopak neobsahuje umělá barviva, těžké kovy, fosfáty, ani kontroverzní karmín. Důraz na udržitelnost je znát i z obalů. Jsou totiž vyráběny z recyklovaných materiálů.