DÁREK K OBJEDNÁVCE! Nakupte nad 2 000 Kč a zašleme vám Sérum Complet zdarma. 

Blog


Jaký je rozdíl mezi UV a LED lampou?

Jaký je rozdíl mezi UV a LED lampou?

Pokud se zajímáte o kvalitní péči o své nehty, už jste nejspíše dospěli k názoru, že nejlepší manikúru si můžete dopřát jen prostřednictvím uv či led gelů na nehty. Ty se neobejdou bez zapékání speciální lampou. V případě, že si pořídíte startovací sadu, nemusíte nic řešit. Najdete v ní totiž vše potřebné. Pokud se ovšem poohlížíte po samotné lampě, mohli jste narazit na dva typy lamp. Konkrétně jde o UV a LED lampy. Jaký je mezi nimi rozdíl? Právě na tuto otázku si v dnešním článku odpovím


Z čeho se skládají laky na nehty? A jde to i bez chemie?

Z čeho se skládají laky na nehty? A jde to i bez chemie?

Běžné laky na nehty známe všichni. Nejspíše i ti, kteří kolem barevných poliček v drogériích či hypermarketech jen procházejí. Stejně tak už asi většina z vás slyšela o gel lacích, případně UV gelech. Jaký je ale mezi těmito pojmy rozdíl? Přesně na to si v dnešním článku odpovíme. Kromě teorie se také povíme, které laky jsou pro vás to nejlepší.


Vyplatí se chodit na manikúru?

Vyplatí se chodit na manikúru?

Za profesionálními nehty se většina z nás obvykle vydá do manikúrního salónu. Kam také jinam. Dnes si ale ukážeme, že dokonalou manikúru si můžete udělat i sama doma. A to navíc mnohem levněji, rychleji a šetrněji. Jak je to možné?