Vyplatí se chodit na manikúru?

Za profesionálními nehty se většina z nás obvykle vydá do manikúrního salónu. Kam také jinam. Dnes si ale ukážeme, že dokonalou manikúru si můžete udělat i sama doma. A to navíc mnohem levněji, rychleji a šetrněji. Jak je to možné? 

Na jednu návštěvu nehtového studia si dnes musíte v lepším případě připravit několik stokorun. Vše začíná ošetřením nehtů, které vás vyjde na 200 až 300 korun. Až poté přichází na řadu samotná aplikace dekorativní kosmetiky. V závislosti na konkrétním typu zvoleného laku či gelu váš však vyjde dalších 400 až 800 korun. Za jednu návštěvu nehtového studia tak rozhodně není problém během jedné návštěvy utratit více než 1 000 korun. Teď už si stačí jen uvědomit, že podobnou návštěvu je pro udržení skvěle vypadajících nehtů je potřeba podobnou návštěvu opakovat každé dva až tři týdny. To vás kromě nemalé finanční částky samozřejmě bude stát i čas. 

Pak je tady ještě jeden faktor. Naprostá většina nehtových salónů si upřímně řečeno nedělá příliš těžkou hlavu s tím, jaké prostředky na vaše nehty aplikují. Převážně jde tedy o silně syntetické výrobky, které můžeme jen stěží označit za šetrné. Přitom jde o přípravky, které přicházejí do bezprostředního kontaktu s vaší pokožkou a nehty. 

Jděte na to chytře se setem pro dokonalou manikúru Green Flash od Manucurist

Má ale drahá návštěva nehtového studia nějakou alternativu? Samozřejmě, že ano. Má jméno Green Flash a po jejím vyzkoušení si už profesionální manikúru budete chtít aplikovat jen sama. Je to totiž velmi snadné a zábavné. 

Set Green Flash obsahuje vše, co pro skvěle vypadající nehty potřebujete. Jde o podkladový lak (base coat), samotný lak  Green Flash, který je k dispozici ve třech neodolatelných odstínech, a vrchní lak (top coat). Dále v setu najdete nezbytnou LED lampu pro zapékání laků, klipy pro snadné odstraňování starého laku a unikátní odlakovač s 97% přírodním složením. 

Cena setu pro je 1 999 korun. Za cenu dvou návštěv salónu tak můžete mít sadu pro kompletní péči, díky která vám vydrží po mnoho aplikací. Šetřit budete nejen peníze, ale také čas. Manikúru si totiž můžete podle snadného postupu udělat doma. Třeba u sledování televize. Svou sadu můžete navíc neustále obohacovat o nové a nové barvy. Stačí si vybrat z bohaté nabídky neodolatelných odstínů. 

A jak je to s šetrností? Právě ta dělá z výrobků řady Green Flash skutečný unikát. Jejich složení je totiž do maximální možné míry přírodní. Například LED gely se mimo jiné vyrábí ze surovin, jako je kukuřice, brambory, cukrová třtina, bavlna nebo maniok. To vše s jediným účelem. Aby byly co nejšetrnější vůči nejen k vašemu tělu, ale také k přírodě. 

To zní dobře, ne? 

Teď už můžete produkty Manucurist bezpečně vyzkoušet na vlastní nehty.